Night of the Redhawks

Winners to be unveiled at the Night of the Redhawks on June 6th, 2019

  • Quinten Hobbs Grade 12 Male Athlete of the Year
    Nominee
  • Parker Jones Grade 12 Male Athlete of the Year
    Nominee
  • Max Hassel Grade 12 Male Athlete of the Year
    Nominee
  • Michael Boutros Grade 12 Male Athlete of the Year
    Nominee
  • Ashley Whitaker Grade 11 Female Athlete of the Year
    Nominee
  • Olivia Stern Grade 11 Female Athlete of the Year
    Nominee
  • Maggie Smith Grade 11 Female Athlete of the Year
    Nominee
  • Susie Rooney Grade 11 Female Athlete of the Year
    Nominee
  • Kiara Ker Grade 11 Female Athlete of the Year
    Nominee
  • Elaine Gentleman Grade 11 Female Athlete of the Year
    Nominee
  • Camille Fawcett Grade 11 Female Athlete of the Year
    Nominee
  • Jack Valentine Grade 11 Male Athlete of the Year
    Nominee
  • Mikail Vakili Grade 11 Male Athlete of the Year
    Nominee
  • Kaden Stannard Grade 11 Male Athlete of the Year
    Nominee
  • Christian Peterson Grade 11 Male Athlete of the Year
    Nominee
  • Jack Pasloski Grade 11 Male Athlete of the Year
    Nominee
  • Cole Burgess Grade 11 Male Athlete of the Year
    Nominee
  • Connor Bourdeau Grade 11 Male Athlete of the Year
    Nominee
  • Jamie Verhun Grade 10 Female Athlete of the Year
    Nominee
  • Sofia Smith Grade 10 Female Athlete of the Year
    Nominee
  • Kate Schneider Grade 10 Female Athlete of the Year
    Nominee
  • Tessa McDermid Grade 10 Female Athlete of the Year
    Nominee
  • Marlyn Ma Grade 10 Female Athlete of the Year
    Nominee
  • Millie Gajic Grade 10 Female Athlete of the Year
    Nominee
  • Iman Bidmus Grade 10 Female Athlete of the Year
    Nominee
  • Owen Zabinsky Grade 10 Male Athlete of the Year
    Nominee
  • Moussa Sylla Grade 10 Male Athlete of the Year
    Nominee
  • Andrew Micu Grade 10 Male Athlete of the Year
    Nominee
  • Kaden Hecker Grade 10 Male Athlete of the Year
    Nominee
  • Reeve Gingera Grade 10 Male Athlete of the Year
    Nominee
  • Cash Colburn Grade 10 Male Athlete of the Year
    Nominee
  • Elkan Akemi Grade 10 Male Athlete of the Year
    Nominee
  • Mikaela Striker Grade 12 Female Athlete of the Year
    Nominee
  • Mery Moreno Grade 12 Female Athlete of the Year
    Nominee
  • Michelle Deng Grade 12 Female Athlete of the Year
    Nominee
  • Katie Crombeen Grade 12 Female Athlete of the Year
    Nominee
  • Ally Campbell Grade 12 Female Athlete of the Year
    Nominee
  • Meike Boerstra Grade 12 Female Athlete of the Year
    Nominee
  • Alexia Blum Grade 12 Female Athlete of the Year
    Nominee
  • Nicho Savin Grade 12 Male Athlete of the Year
    Nominee
  • Jonah Millard Grade 12 Male Athlete of the Year
    Nominee
  • Alex Main Grade 12 Male Athlete of the Year
    Nominee